Aktualności

 • Dodatkowe Punkty Rankingowe

  Dodatkowe Punkty Rankingowe

  2015-08-19 17:39:01

  Uczestnik Marcin232 otrzymuje dodatkowo 1200 Punków Rankingowych za przesłanie całościowych pomiarów z Jeziora Żarnowieckiego a Uczestnik borovik za stałą aktualizację obszaru Martwej Wisły zostaje nagrodzony 1000 Punktów Rankingowych.

   

  Czytaj więcej

 • Aktualizacja zasobu danych

  Aktualizacja zasobu danych

  2015-08-19 17:36:47

  Zasób danych został zaktualizowany o duży obszar Martwej Wisły, który jest już dostępny z poziomu aplikacji. Następna aktualizacja tego obszaru pod koniec września powinna objąć również obszar Motławy.

  Teraz w pierwszej kolejności poprawimy Jezioro Żarnowieckie a następnie do zasobu dodamy Jezioro Morliny i Kanał Gliwicki. Jednocześnie prace nad aplikacją do tej pory skoncentrowane na problemach technicznych teraz skupiają się na poprawnym wyświetlaniu danych kartograficznych.

   

  Czytaj więcej

 • Z echosondą po Zalewie Zegrzyńskim

  Z echosondą po Zalewie Zegrzyńskim

  2015-08-02 18:29:02

  MASZ ŁÓDŹ MOTOROWĄ?
  CHCESZ POPŁYWAĆ Z ECHOSONDĄ?

  Szukamy chętnych do pływania po Zalewie Zegrzyńskim w celu robienia pomiarów głębokości na wyznaczonych trasach. Szacowany czas na zadanie to od 2 do 3 dni.

  W ZAMIAN OFERUJEMY:
  1) bezpłatne użyczenie echosondy Lowrance HDS 5 GEN2 do końca października 2016
  2) bezterminowy dostęp do aplikacji mobilnej AquaMapa oraz serwisu internetowego z najbardziej aktualnymi mapami jezior

  CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA:
  info@aquamapa.com

  Czytaj więcej

 • Nowy Okres Rywalizacji

  Nowy Okres Rywalizacji

  2015-07-02 19:39:29

   Z dniem 01/06/2015 zakończył się Okres Rywalizacji za sezon 2014/2015.

  Zgodnie z postanowieniami Regulaminu Programu AquaMapa zawartymi w punktach 6.3.5 i 6.4.10 nie udało się zgromadzić 20 aktywnych Uczestników chętnych do udziału w Rywalizacji o Nagrody dlatego Nagrody za ten Okres Rywalizacji nie zostaną przyznane.

  Jednak aby nagrodzić najbardziej aktywnych Uczestników Programu Organizator postanowił co następuje:

  1) Za najaktywniejszy udział w Rywalizacji Uczestnik „Zdzich” dostarczając dane historyczne i aktualne dane dla dużej części obszaru Wielkich Jezior Mazurskich uzyskuje prawo do użytkowania echosondy Lowrance HDS5 wraz z anteną zewnętrzną. Prawo to wygasa w momencie gdy Uczestnik „Zdzich” korzystając z przywileju konta „Dla Cierpliwych” uzbiera co najmniej 8500 Punktów Lojalnościowych liczonych jako 1zł od każdej sprzedanej licencji na Aplikację AquaMapa.

  2) Za drugie miejsce w Rywalizacji Uczestnik „Marcin232” dostarczając aktualne dane dla obszaru Żarnowca, jeziora Kamień i części Zatoki Puckiej uzyskuje prawo do użytkowania echosondy Lowrance HDS5 wraz z anteną zewnętrzną. Prawo to wygasa w momencie gdy Uczestnik „Marcin232” korzystając z przywileju konta „Dla Cierpliwych” uzbiera co najmniej 4000 Punktów Lojalnościowych liczonych jako 1zł od każdej sprzedanej licencji na Aplikację AquaMapa.

  3) Za najaktywniejszy udział w przekazywaniu danych na rzecz Programu AquaMapa nie związany z Rywalizacją Uczestnik „borovik” dostarczając dane dla obszaru Zatoki Gdańskiej i Martwej Wisły uzyskuje zmianę statusu konta z „Pływaj jak chcesz lub po siatce” na „Dla Cierpliwych”. Od momentu wprowadzenia sprzedaży Aplikacji AquaMapa Uczestnikowi „borovik” będzie przysługiwał 1 Punkt Lojalnościowy równy 1zł od każdej sprzedanej Licencji na Aplikację. Zasadę rozliczania Punktów Lojalnościowych reguluje Regulamin.

   

  W związku z powyższym w dniu 2 lipca Organizator wprowadził zmiany w Regulaminie. Ogłaszamy otwarcie nowego Okresu Rywalizacji, który zakończy się w następnym sezonie - 30 września 2016. Jednocześnie, aktywni Uczestnicy utrzymują swój status oraz zebraną do tej pory ilość Punktów Rankingowych, którą będą dalej powiększać w ramach nowego Okresu Rywalizacji.

  Tym samym przed dotychczasowymi oraz nowymi Uczestnikami Programu AquaMapa szansa na wzięcie udziału w Rywalizacji. Za przekazanie poprawnie zebranych danych batymetrycznych Uczestnicy otrzymują punkty i rywalizują o nagrody. Wszystkie zasady rywalizacji pozostają bez zmian. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie na stronie internetowej.

  Wszystkim aktywnym Uczestnikom Programu AquaMapa dziękujemy za wspólne budowanie serwisu, a do projektu zapraszamy nowych Uczestników chętnych do wspólnego pływania! Przed nami kolejny sezon na wodzie!

  Czytaj więcej

 • Testy pierwszej wersji aplikacji

  Testy pierwszej wersji aplikacji

  2015-06-22 11:10:58

  Uczestnicy Programu Aqua Mapa już testują pierwszą wersję aplikacji!
  Niedługo aplikacja AQUA MAPA dostępna będzie dla wszystkich zainteresowanych żeglowaniem i wędkowaniem z najlepszymi na rynku mapami jezior.

  Czytaj więcej

 • Przydatna funkacja - zakres głębokości

  Przydatna funkacja - zakres głębokości

  2015-05-30 01:01:02

  Ten film pokazuje propozycje sposobu wyznaczania i wyświetlania zakresu głębokości.

  Docelowo użytkownik aplikacji będzie mógł zaznaczyć i podświetlić dowolnie wybrany zakres głębokości zbiornika, np od -3m do -7m.

  Czytaj więcej

 • Kolejna faza testów za nami

  Kolejna faza testów za nami

  2015-05-30 00:45:12

  Kolejna faza testów za nami. W tym tygodniu ulepszyliśmy wyświetlanie punktów POI i wprowadziliśmy ikony dla znaków kardynalnych.

  Czytaj więcej

 • Ograniczenie dla urządzeń z system iOS

  Ograniczenie dla urządzeń z system iOS

  2015-05-26 20:25:48

  Wiadomość do aktywnych Uczestników Programu AQUA MAPA, którzy przekazali dane pomiarowe i chcą pobrać aplikację AQUA MAPA na urządzenie mobilne. Istnieje ograniczenie techniczne dla urządzeń z systemem iOS - nie można zainstalować aplikacji spoza iTunes. Udostępnienie aplikacji do testów wymaga podania numeru identyfikacyjnego urządzenia w celu autoryzacji w systemie.

  Dlatego prosimy o kontakt w celu podania numeru identyfikacyjnego urządzenia, na którym aplikacja ma być zainstalowana. Wszyscy zainteresowani otrzymali już wiadomość - prosimy o odpowiedź na maila.

  Czytaj więcej

 • Doskonalenie aplikacji AQUA MAPA

  Doskonalenie aplikacji AQUA MAPA

  2015-05-22 22:19:33

  Testujemy i doskonalimy aplikację AQUA MAPA. Nie wszystko jeszcze płynnie działa, ale jesteśmy na dobrej drodze do pełnej funkcjonalności.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego wstępne możliwości aplikacji. Film bazuje na wersji aplikacji zainstalowanej na komputerze.

  https://www.youtube.com/watch?v=7rmI43Z1VM0&feature=youtu.be

   

  Czytaj więcej

 • Aplikacja i portal w fazie testów

  Aplikacja i portal w fazie testów

  2015-05-01 15:20:30

  Aplikacja mobilna oraz portal internetowy z mapami wkroczyły w fazę testów.

  Sprawdzamy teraz wszystkie funkcjonalności tak aby nasz produkt działał bez zastrzeżeń.

  Czytaj więcej