O aplikacji

Aqua Mapa to w tej chwili najbardziej aktualne mapy batymetryczne polskich jezior na rynku. Aqua Mapa jest opracowana głównie na podstawie danych systematycznie zbieranych przez uczestników Programu Aqua Mapa. Nasze mapy tworzone są na podstawie aktualnych (2004 – 2015) pomiarów głębokości dna jezior wykonywanych za pomocą echosond zamocowanych na łodziach uczestników Programu Aqua Mapa. Mapy będą w każdym sezonie aktualizowane i powiększane o zasięgi nowych akwenów tak aby oferowany produkt był jak najbardziej aktualny i zgodny z rzeczywistością.

Aqua Mapa dostępna jest w formie internetowego serwisu mapowego oraz w formie aplikacji na urządzenia mobilne. Aplikacja Aqua Mapa zainstalowana na urządzeniu mobilnym umożliwi bezpieczną żeglugę, ostrzeże przed niebezpieczeństwem oraz wskaże ciekawe miejsca zarówno na akwenie jak i użyteczne miejsca na brzegu. Jeśli masz smartfona lub tablet z systemem operacyjnym Android lub iOS i dostęp do internetu to możesz pobrać aplikacje na urządzenie i mieć mapy zawsze przy sobie.

Aby zapoznać się z możliwościami aplikacji oraz jakością naszych map zachęcamy do skorzystania z darmowej wersji demonstracyjnej, którą można pobrać ze sklepu Google Play albo ze strony aplikacji Aqua Mapa.