Nagrody

 

Nazwa konta Co otrzymujesz w zamian za płynięcie zgodnie z pobraną trasą płynięcia i po pozytywnej weryfikacji przesłanych danych Minimalna liczba uczestników w rywalizacji Nagroda za punkty rankingowe Możliwość dodawania danych historycznych Co otrzymujesz w zmian za pozytywnie zweryfikowane dane historyczne
bezterminowy dostęp do serwisu i przedłużania subskrypcji coroczna aktualizacja na karcie SD punkty lojalnościowe ze sprzedaży licencji na serwis punkty rankingowe bezterminowy dostęp do serwisu i przedłużania subskrypcji punkty rankingowe
Pływaj jak chcesz lub po siatce TAK NIE NIE NIE nie dotyczy nie dotyczy TAK TAK nie dotyczy
Bądź najlepszy TAK NIE NIE TAK 20 TAK TAK NIE 100 pkt *
Dla cierpliwych TAK TAK TAK TAK 20 TAK TAK NIE 300 pkt *

* Jeżeli pokrycie danymi historycznymi przekracza 80% powierzchni zbiornika i jest wykonane w średnich odstępach np. co 50m, dodatkowo, do przypisanych 100 Punktów Rankingowych dodawana jest liczba Punktów odpowiadająca powierzchni zbiornika liczonej w ha. Dla przykładu przekazując historyczne zapisy Zalewu Zegrzyńskiego (2000ha), jeżeli pokrycie danymi przekracza 80% powierzchni zbiornika, a dystrybucja zapisów jest wykonana w średnich odstępach nie większych niż 50m, Uczestnik otrzymuje 100 Punktów Rankingowych za przekazane Dane Historyczne oraz 2000 Punktów Rankingowych za powierzchnię zbiornika, co łącznie daje mu 2100 Punktów Rankingowych dla konta "Bądź najlepszy" lub 2300 Punktów Rankingowych dla konta "Dla cierpliwych".

Każdy rodzaj konta:

Każdy kto doda dane historyczne, które zostaną wykorzystane do budowy serwisu otrzymuje:

  • bezterminowy dostęp do budowanego serwisu


Każdy kto przystąpi do akcji zbierania danych zgodnie z wytycznymi organizatora otrzymuje:

  • bezterminowy dostęp do budowanego serwisu


Konto "bądź najlepszy":

Dla tego konta po pozytywnej weryfikacji przesłanych danych przewidziane są następujące nagrody za zajęcie najwyższych miejsc rankingowych:

  • Pierwsze miejsce: produkty z asortymentu firmy Canoe  (www.canoe.com.pl) o łącznej wartości 8500 zł
  • Drugie miejsce: produkty z asortymentu firmy Canoe  (www.canoe.com.pl) o łącznej wartości 4000zł
  • Trzecie miejece: produkty z asortymentu firmy Canoe  (www.canoe.com.pl) o łącznej wartości 3000zł
  • Czwarte miejsce: produkty z asortymentu firmy Canoe  (www.canoe.com.pl) o łącznej wartości 1000zł


Konto "dla cierpliwych":

Uczestnicy konta "dla cierpliwych" otrzymają możliwość corocznej aktualizacji zebranych danych dostarczonej na kartach SD przygotowanych pod ich echosondy. Każdy uczestnik od sprzedanych licencji na działający serwis otrzyma Punkt Lojalnościowy, odpowiadający wirtualnej złotówce, oraz pół Punktu Lojalnościowego odpowiadającego wirtualnym 50groszom od każdej sprzedaży przedłużenia subskrypcji na serwis. Punkty te będzie mógł wymienić na wybrane akcesoria dostępne u autoryzowanych partnerów.
Dla tego konta po pozytywnej weryfikacji nadesłanych danych przewidziana jest następująca nagroda za zajęcie najwyższego miejsca rankingowego:

  • Pierwsze miejsce: produkty z asortymentu firmy Canoe  (www.canoe.com.pl) o łącznej wartości 8500 zł