System nagród

 

Każdy jest zwycięzcą! Bo każdy kto według instrukcji zbierze dane dla jeziora powyżej 50 ha otrzyma bezterminowy dostęp do serwisu i późniejszych subskrypcji!!!

Pozyskanie danych głębokościowych wymaga poświęcenia czasu oraz dużych nakładów własnych, dlatego stworzyliśmy atrakcyjny system nagradzania. Po przepłynięciu ustalonej trasy zapamiętaj dane i prześlij je na portal. Po weryfikacji danych otrzymasz informację zwrotną z potwierdzeniem miejsca w klasyfikacji najlepszych pretendentów do nagród rzeczowych. Jeśli założyłeś konto „dla cierpliwych” to w przyszłości wraz ze startem serwisu będziesz otrzymywał informację o ilości zebranych punktów i możliwości wymiany ich na nagrody. Po osiągnięciu odpowiedniego pułapu punktowego (min 500 punktów) będziesz mógł wybrać nagrodę z katalogu nagród realizując zamówienie u dostawców nagród. Lista partnerów znajdzie się już niedługo w zakładce Odbierz nagrodę.

Więcej informacji o systemie nagród znajdziesz w zakładce "Rodzaje Kont" a szczegółowy opis całego systemu w zakładce "Regulamin"