Jak odebrać nagrodę

Każdy kto zajmie premiowane miejsce na liście rankingowej otrzymuje nagrodę.

 

Jeżeli po regulaminowym okresie rywalizacji znalazłeś się na Liście Rankingowej na premiowanym miejscu poniższa informacja jest przeznaczona właśnie dla Ciebie:

Twoje punkty rankingowe są widoczne dla wszystkich którzy odwiedzają stronę www.aquamapa.com ale Twoje dane osobowe już nie. Na liście rankingowej zawsze będziesz widniał pod swoim NICKiem. Dlatego jeśli to Ty masz zgarnąć nagrodę zadbaj o to by Twój NICK dawał Ci prestiż wśród innych. Warto o tym pomyśleć już w trakcie rejestracji.

Gdy po okresie rywalizacji widzisz, że Twój NICK jest na premiowanym miejscu (ostateczna klasyfikacja zostanie zatwierdzona maksymalnie 14 dni od zakończenia rywalizacji) masz gwarancję otrzymania nagrod.

Każdy kto zagwarantuje sobie miejsce na premiowanej pozycji po ostatecznym zatwierdzeniu wszystkich nadesłanych danych otrzyma nagrodę. Nie martw się jeśli nie śledzisz naszej strony i nie znasz rankingu nagrodzonych. Jeśli jesteś jedną z nagrodzonych osób to zostaniesz o tym poinformowany (więcej w Regulaminie).

Jeśli powyższe dotyczy właśnie Ciebie postępuj zgodnie z poniższą procedurą:

  • zaczekaj na kontakt naszego pracownika (nastąpi to maksymalnie 14 dni od dnia zakończenia Rywalizacji)

  • potwierdź swoje dane osobowe

  • masz czas do 01/04/2015 by zadeklarować wybór nagrody pisząc na adres e-mail: info@aquamapa.com